O nas

Hotel Forum  Fitness Spa & Wellness Lublin to nowoczesny obiekt  położony w centrum Lublina, idealny dla osób ceniących komfort, spokój i wygodę. Dogodne położenie ułatwia poznawanie walorów miasta i  najpiękniejszych zabytkowych miejsc. Niedaleko hotelu znajduje się najstarsza część  Lublina – Stare Miasto.
 

 
Zamek z Kaplicą Zamkową, Archikatedra Lubelska i Wieża Trynitarska czy Teatr Stary, to tylko niektóre obiekty, które warto zobaczyć przechodząc się wzdłuż zabytkowych kamienic. 
 
Hotel Forum Fitness Spa & Wellness Lublin jest doskonałym miejscem zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i prywatnie z rodziną. Do dyspozycji naszych gości oddajemy 30 pokoi o wysokim standardzie wyposażenia. Każdy z nich został zaprojektowany  tak, aby stwarzał idealne warunki  do efektywnej pracy i sprzyjał  wypoczynkowi. 
 
Organizujemy szkolenia, konferencje, przyjęcia  weselne,  jak również inne  uroczystości w gronie rodziny lub znajomych. Szef kuchni restauracji Hotelu Forum Fitness Spa & Wellness poleca wykwintne dania, które zadowolą nawet najbardziej wymagającego gościa.
 
Na terenie hotelu znajduje się strefa Spa&Wellnes co czyni go wyjątkowo atrakcyjnym obiektem. Goście hotelowi i osoby spoza hotelu mogą wypocząć w strefie relaksu,  spędzić aktywnie czas w siłowni lub zaznać ukojenia podczas zabiegów na ciało i  relaksacyjnych masaży.
 
 Hotel Forum Fitness Spa & Wellness Lublin jest laureatem I nagrody Top Hotel w kategorii Sport & Fitness